Надмогильні гранітні пам’ятники на одного

Форми одинарних памятників з граніту, зразки яких надані на цій сторінці, належать до категорії недорогих памятників. Останні фото памятників з кладовищ відносяться до середньої цінової категорії.

Гранітні памятники на одного не завжди є простими, серед них зустрічаються як стандартні моделі, так і елітні ексклюзивні памятники. Вони можуть бути основною частиною великого меморіального комплексу. Чим більше різьблених робіт на своїх комплектуючих має памятник, тим більше він складніше і, природньо, дорожче. Стандартними моделями памятників вважаються прямі памятники, памятники з хвилею, памятники з прямою різзю тобто гранітні памятники, де мінімум ручної роботи, або взагалі робота може виконатися на верстаті (пряма різь). Памятники на одного складніше –  це монументи переважно фігурної форми, де різка виконується вручну, по всіх гранях заготовки або виконується різьблення художніх елементів: вирізка троянди в плиті, зубчиків на плиті (пір’я) і т.п.

При замовленні памятника на одну людину замовнику потрібно розраховувати на певний бюджет. Не можна сподіватися з бюджетом в 3000 грн на можливість замовити памятник в Червонограді з червоного граніту,  фігурний і з надгробної складної плитою. Необхідно відразу назвати суму, на яку Ви розраховуєте. Цим Ви заощадите і наш час, і свій.

Ви можете замовити прорахунок гранітного памятника на одного, просто заповнивши форму нижче

Замовити прорахунок

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.