Надмогильні гранітні пам’ятники на двох

На сторінках даного каталогу представлені надмогильні гранітні пам’ятники на двох. Вироби з граніту даного типу встановлюються на парних місцях поховання. Надмогильний пам’ятник на двох дозволить перетворити могилу в ділянку, оформлений естетично і лаконічно. Відзначимо той факт, що парні монументи з гранітної плити можуть бути виконані як в двох одиночних стелах, так і в одній.

Як правило, памятник на двох – це сімейний постамент. Часто стели даного плану встановлюються на могилі після підпоховання, символізуючи вічне життя і єдність родичів.

У представленому каталозі користувач може ознайомитися з фото робіт, виконаних нашими майстрами. Команда нашої майстерні – це професіонали, які ніколи не підведуть і не розчарують. Наші співробітники є профільними майстрами, відповідно до кваліфікації, досвідом роботи та багатьма іншими аспектами. В процесі виготовлення використовується тільки сучасне обладнання, спеціальна техніка. Ми працюємо злагоджено і оперативно. Виробничі потужності розташовані в місті Червонограді. Встановлюємо надмогильні гранітні пам’ятники в Червонограді, Сокалі, Радехові, Раві Руській. Доставка здійснюється по всій території країни.

Замовити прорахунок