Надмогильні гранітні пам’ятники на двох

На сторінках даного каталогу представлені надмогильні гранітні пам’ятники на двох. Вироби з граніту даного типу встановлюються на парних місцях поховання. Надмогильний пам’ятник на двох дозволить перетворити могилу в ділянку, оформлений естетично і лаконічно. Відзначимо той факт, що парні монументи з гранітної плити можуть бути виконані як в двох одиночних стелах, так і в одній.

Як правило, памятник на двох – це сімейний постамент. Часто стели даного плану встановлюються на могилі після підпоховання, символізуючи вічне життя і єдність родичів.

У представленому каталозі користувач може ознайомитися з фото робіт, виконаних нашими майстрами. Команда нашої майстерні – це професіонали, які ніколи не підведуть і не розчарують. Наші співробітники є профільними майстрами, відповідно до кваліфікації, досвідом роботи та багатьма іншими аспектами. В процесі виготовлення використовується тільки сучасне обладнання, спеціальна техніка. Ми працюємо злагоджено і оперативно. Виробничі потужності розташовані в місті Червонограді. Встановлюємо надмогильні гранітні пам’ятники в Червонограді, Сокалі, Радехові, Раві Руській. Доставка здійснюється по всій території країни.

Замовити прорахунок

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.